Tipy a Triky

Špagety carbonara připomenou v každém soustu jedinečnost italské gastronomie

Nevíte, co připravit k večeři? Došla vám fantazie a rodina se dožaduje něčeho, co bude skvěle chutnat a ještě lépe vypadat? Potom se určitě můžete inspirovat tam, kde je kulinářské umění povýšeno na skutečné mistrovství a kde kuchaři sbírají medaile na světových šampionátech. Jistě, Itálie je skutečnou perlou pro chuťové pohárky a nedat tomuto prosluněnému regionu šanci zazářit by byla velká škoda. Kdo jednou ochutnal, už nechce jinak – i když je kouzlo kuchyně hlavně v rozmanitosti, Itálie má typické recepty jak pro region kolem Milána nebo Benátek, tak i Řím či Neapol…

Přečtěte si více

S jedlým papírem vytvoří nádherný dort úplně každý

Které dítě by si nepřálo k narozeninám dort s oblíbenými zvířátky a filmovými hrdiny? Jenže ne každá maminka má čas upéct takové veledílo. A co si budeme nalhávat, většina smrtelníků ani věrohodnou podobu zvířete, natož potom kreslené postavičky, vytvořit nedokáže. Záchrana v podobě jedlého papíru tudíž představuje doslova revoluci ve světě pečení.

Přečtěte si více

3 tipy pro zdravé tělo i mysl

Zdravý životní styl je komplexní přístup k životu jako takovému. Psychická pohoda ovlivňuje fyzický stav a obráceně. Všechno je propojené a každá inspirace pro ještě zdravější režim se rozhodně hodí. V článku najdete praktické rady, které vám pomohou s přidáním nových zdravých návyků

Přečtěte si více

Příprava masa na grilování

Jelikož je grilovací sezóna v plném proudu a Vy samozřejmě chcete být na svoje naložené maso právoplatně hrdí, připravili jsme pro Vás pár rad, jak zlepšit chuť masa a na grilování zaujmout svými kulinářskými schopnostmi.

Přečtěte si více

Bylinky prospěšné pro naše tělo

Znečištěné životní prostředí, vzduch, který dýcháme se zvýšeným podílem oxidu uhličitého, prachových částic, pylů, bakterií a virů ukládající se na sliznicích, v plicích i na kůži. To je to, čemu se nevyhneme. Je třeba tělo pravidelně detoxikovat.

Přečtěte si více

Zůstaň s námi

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek o nových receptech.