Bylinky prospěšné pro naše tělo

Bylinky prospěšné pro naše tělo

aromatic-1851365_1280.jpg

Znečištěné životní prostředí, vzduch, který dýcháme se zvýšeným podílem oxidu uhličitého, prachových částic, pylů, bakterií a virů ukládající se na sliznicích, v plicích i na kůži. To je to, čemu se nevyhneme. Je třeba tělo pravidelně detoxikovat.

I když si snažíme dávat pozor na potraviny, které konzumujeme, ani při nejlepší vůli nevíme, co skutečně obsahují. V jaké půdě rostliny rostly, z čeho se skládají, jak byly ošetřovány, sbírány, transportovány a vyráběny i v čem jsou baleny. Totéž se týká i vody. Víte, že za posledních 130 let bylo vyrobeno přes 100 000 nových syntetických chemikálií, z nichž pouze 25 000 se považuje za relativně bezpečné? Toxiny vznikají i vlivem radiace, nejen na rentgenu a magnetické rezonanci, ale i vlivem slunečního záření, kterému se nevyhneme. Dále je tu elektrosmog, reklamní smog a smog emoční, jako nezpracovaný hněv či stres. Pak se projeví ekzémy, potíže s trávením či rakovina.

Detoxikace

Detoxikace je v současnosti systematická, pravidelná a smysluplná podpora částí organismu, které mají na starosti odbourávání toxinů a čistotu našich těl. Někdy se nemocí ohlásí akutní případy otráveného těla, ještě nebezpečnější je však mírná, ale permanentní intoxikace. Nepatrné, ale neustále zatěžování organismu toxiny je destruktivní pro tkáně a má za následek stárnutí i funkční nestabilitu organismu.

Příznaky intoxikace

Opakované bolesti hlavy, špatná nálada, podrážděnost, neklidný spánek, slabá koncentrace, zapomínání, celková únava, málo energie, poruchy trávení a vylučování, pocity nadýmání a plynatosti, obezita a neschopnost zhubnout. Špatné stravovací návyky, nedostatečný pohyb, stres a znečištěné životní prostředí zamořují naše tělo toxickými látkami. Častěji se staráme o svůj vzhled než o naše nitro. Detoxikace pomáhá organismu zbavit se dlouhodobě nahromaděných toxinů, které negativně ovlivňují kvalitu života.

Prospěšné vlastnosti bylin

Příroda nabízí množstvím bylinek, které podporují samočištěním organismu. Všechny staré kultury využívali bylinky na různá onemocnění. Rostliny, které kdysi znal Hippocrates, jsou dodnes základem moderních léků a mají význam i po letech. Pokud víte, jak je správně kombinovat, vzájemně se podporují, mají silný synergický efekt, který pomůže organismu k účinné očistě a odbourání toxinů, parazitů i různých chemikálií přírodní cestou. Zkusit můžete i souhrn ze 30 bylin v moderním preparátu Detox Deotic 30. Je doplněn o vitamín B6, který působí jako koenzym a hraje významnou roli v metabolismu tuků, bílkovin a potravinových uhlovodíků při výrobě energie. Má klíčovou roli při nastavení a regulaci psychických procesů a dobré nálady. Je to snadná cesta k očistě organismu.

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek o nových receptech.